Přihlášení
Aktuálně
Vyhledávání

Pravidla

1. 

Na webu www.zdarma-mp3-ke-stazeni.cz platí pravidla slušného chování, je přísně zakázáno jakýmkoli způsobem nadávat, urážet, nebo poškozovat ostatní uživatele.

2. 

Je striktně zakázáno psát vulgární, zákony ČR porušující komentáře, nebo komentáře propagující konkurenci.

3. 

Každý uživatel má právo vlastnit pouze jeden uživatelský účet.

4. 

Je zakázáno posílat nevyžádanou poštu (SPAM) nebo reklamu pomocí interní komunikace.

5. 

Na tomto webu je přísně zakázáno umisťovat odkazy směrující na stránku/soubor s nelegálním obsahem nebo obsahem odporujícím zákonům České republiky.

6. 

Audio nahrávky, které zde naleznete nejsou v žádném případě uloženy na tomto serveru, tudíž v žádném případě nezodpovídáme za obsah, kvalitu, formu nahrávek - za to zodpovídá server třetí strany, který nahrávku fyzicky vlastní a zpřístupňuje veřejnosti. Pokud si myslíte, že se nahrávka nachází na serveru nelegálně a dochází k porušování autorských práv, nahlašte tuto skutočnost provozovateli serveru třetí strany aby nahrávku přestal zpřístupňovat veřejnosti. Jakmile se tak stane, odkazovaní na ni přestane být funkční.

7. 

Všichni uživatelé jsou povini dodržovat tato pravidla. Nedodržení některého z výše uvedených pravidel může zapříčinit permanentní zablokování přístupu na tento web.

8. 

Provozovatel těchto stránek si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění a i bez udání důvodu jakkoliv měnit tato pravidla.Souhlas s pravidly:

Návštěvník, který prohlíží tato pravidla, souhlasí s těmito pravidly a bere je na vědomí. Pokud s těmito pravidly nesouhlasíte, prosím opusťte tyto stránky.

Reklama

Nahoru


Free Mp3 ke stažení zdarma | Stránka Free Mp3 ke stažení zdarma je validní dle XHTML 1.1

Stránka Free Mp3 ke stažení zdarma byla vygenerována za 0.100 sekund

Pomoc (FAQ) | Pravidla | Kontakt | Mapa webu